Ana içeriğe atla

Hakkımızda

Working with us
Biz Kimiz !

MerBe Timing hakkında

MerBe Spor ve Zamanlama Sistemleri, spor camiasında geçen 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sürekli gelişimi esas alan, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini zamanında ve eksiksiz olarak temin etmek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek uygulanmasını sağlamayı amaç edinmiş bir şirkettir.

Spor camiasında teknolojinin sunduğu gelişmiş olanakları kullanarak; yüksek kalite ve son teknoloji ile üretilen spor elektroniği ve malzemelerini sektörün ve sporcuların hizmetine sunmak, spora ve sporcuya yapacağı yatırımlarla sektörün lideri konumuna gelmek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Zamanlama Hizmetleri

Firmamız zamanlama konusunda en son teknolojileri içeren donanımlarla hizmet vermektedir. Alanında bir lider olan ABD menşeili Innovative Timing Systems firmasına ait Jaguar marka donanımlarımız ile ihtiyaçlarınıza uygun yarışmaları organize etmektedir.

Yarışma Organizasyonu

Yol Koşuları, Yarı Maraton, Halk Koşusu vb. organizasyonların, başvuru aşamasından başlayıp; Çip sistemi, Göğüs numarası, Zaman Saati, Fotoğraf ve Video Kaydı, KIOSK Sonuç Ekranı, SMS ile Sonuç Bildirimi, Kupa, Madalya, Plaket, Afiş, Pankart, Bayrak, Flama, gibi bir yarışmada olması gereken her hususta organizasyon hizmeti vermekteyiz.

Spor Elektroniği

Fotofiniş Sistemleri, Hatalı Çıkış Sistemleri, Rüzgar Ölçme, Optik Ölçüm Cihazları vb. ekipmanların satış, eğitim ve destek hizmetleri.

Skorbord Sistemleri

Çeşitli branşlar için skorbord satışı.

Antrenman Eğitim Sistemleri

Antrenman Eğitim Sistemleri.

Web Hizmetleri

Kurumların düzenlediği yarışma organizasyonlarına özel web siteleri tasarımı ile, yarışma bilgileri, yarışma haberleri, sporcu kayıt, kayıt görüntüleme, sporcu katılım payı tahsili vb. hizmetleri sunmaktayız.

Ekibimiz

Biz sadece en iyilerle gurur duyuyoruz.

Hasan BAŞKÖY

Satış, Eğitim ve Destek Sorumlusu
Bize güvenen BÜYÜK isimler

İş Ortaklarımız

MerBe Shop
TagHeuer
Moka Sanal Pos
Bakiyem
Macsha
Gecek Su
TAF
Nuh'un Ankara Makarnası
back to top